INNE PRODUKTY - ISOTAK PRO+

Zobacz firmowe strony www: procam.pl | Gdzie kupić nasze produkty?
Przejdź do treści

Inne Produkty

CYNKOPHOS PRO+

To specjalnie zaprojektowany nawóz dla roślin, które potrzebują fosforu i są wrażliwe na niedobory cynku. Zawiera 41 g/l azotu, 356 g/l fosforu, 137 g/l cynku i 40 g/l trójtlenku siarki. CYNKOPHOS PRO+ zapewnia synergię między fosforem a cynkiem oraz zrównoważony i regularny wzrost, wytrzymałe rośliny z silnym systemem korzeniowym. Wszystko to dzięki innowacyjnemu nośnikowi substancji odżywczych, jakimi są poliole (40 razy mniejsze od cząstki EDTA!), które zapewniają szybsze i pełniejsze odżywienie rośliny.
HURRICANE PRO+ - ADIUWANT

HURRICANE PRO+ Adiuwant poprawiający skuteczność agrochemiklaiów. Jest to niejonowy środek zwilżający w postaci skoncentroanej emulsji (EC) na bazie naturalnej żywicy sosny. Zapewnia lepsze pokrycie liści substancą aktywną, zmniejszając napięcie powierzchniowe kropli wody. Dzięki zdolnościom rozprzestzeniania umożliwia dotarcie cieczy roboczej w miejsce nie dostępne dla bezpośredniego oprysku. Pozwala unikać strat agrochemikaliów dzięki odporności na zmywanie (przez opadów deszczu), ściekanie i obijanie.
Zalecana dawka: 100 ml HURRICANE PRO+ na 200 l wody/ha
MAXICYNK PRO+

MAXICYNK PRO+ płynny nawóz mikrolementowy o bardzo wysokiej zawartości cynku. Jest to jeden z niewielu nawozów na rynku, który już przy dawce 0,5 l/ha w pełni zaspokaja zapotrzebowanie takich roślin jak kukurydza czy zboża na ten pierwiastek.

Terminy stosowania i dawki

KLEJMAX PRO+  IDEALNY PARTNER W WALCE Z PĘKANIEM

Skład: alkohol poliwinylowy 20%
Środek zapobiegający pękaniu łuszczyn rzepaku i strąków grochu

  • Skuteczna ochrona rzepaku, ogranicza pękanie łuszczyn i zwiększa zawartość strąków
  • Gwarancja dobrego zbioru nawet przy niesprzyjającej pogodzie
  • Można stosować preparat w połączeniu z innymi zabiegami (np. oprysk na łuszczyny rzepaku w połączeniu z desykantami)
  • Sklejące oraz powlekające działanie KLEJMAX PRO+ nie ogranicza potencjału wzrostu rzepaku. Potencjał ekonomiczny 140-150 kg/ha
PROCAM BOR PRO+  ROZTWÓR NAWOZOWY BORU

Wysokoskoncentrowany nawóz dolistny przeznaczony do nawożenia uprawa szczególnie wrażliwych na niedobór boru. Charakteryzuje się dobrą mieszalnością i przyswajalnością przez rośliny.

Terminy stosowania i dawkiPROCAM
PROCAM Polska to europejski lider dystrybutorów środków do produkcji rolniczej. Od 40 Lat PROCAM Group dostarcza wysokiej jakości środki ochrony roślin, nawozy i materiał siewny rolnikom, sadownikom oraz producentom warzyw. Doradcy agrotechniczni PROCAM działający w kilkudziesięciu oddziałach w całej Polsce doradzają i pomagają uzyskać najwyższe plony, optymalizując koszty produkcji.
© 2017 PROCAM Polska Sp. z o.o.
Wróć do spisu treści